Wysyłka, czas realizacji

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, a także poprzez Pocztę Polską. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie produktów oraz wysoką jakość usług.

Na czas dostawy składa się:
- czas realizacji: max. 24h
- czas dostarczenia przez przewoźnika: 24h

Zamówienie są realizowane i dostarczane w dni robocze.

Cena przesyłki jest uzależniona od formy płatności, kraju dostarczenia oraz od wartości zamówienia.

Koszty wysyłki do Polski i innych krajów UE:

KRAJ DARMOWA DOSTAWA
DLA ZAMÓWIEŃ OD:
KOSZT DOSTAWY
(płatność z góry)
PŁATNOŚĆ
ZA POBRANIEM
(dopłata)
MINIMALNA WARTOŚĆ
ZAMÓWIENIA
KURIER PUNKT ODBIORU POCZTA
Polska 100 PLN 15 PLN 10 PLN 15 PLN 5 PLN 50 PLN

Wszystkie przesyłki w naszym magazynie są pakowane i sprawdzane przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące. Paczka jest oklejana firmową taśmą. Jeżeli otrzymasz przesyłkę z uszkodzoną taśmą lub naruszonym opakowaniem, wskazującym na ingerencję w zawartość przesyłki osób trzecich, to należy odmówić odbioru i poinformować nas o tym fakcie. Sprawą zajmie się nasza obsługa.

Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka.

Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest dowodem zakupu. Oprócz tego, produkty które tego wymagają zawierają instrukcją i kartę gwarancyjną.
W klażdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby zobaczyć co dzieje się z Twoim zamówieniem.

Życzymy udanych zakupów,
Obwarzanek.com